پیام فرستادن
تماس با ما
Ryan Tan

شماره تلفن : 86-13825752088

WhatsApp : +8613825752088

YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD

ماشین آلات پلاستیک YAOAN CO.، LTD

  • YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD
  • YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD
  • YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD
  • YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD
  • YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده, فروشنده
مارک های YAOAN، ANFU تعداد کارمندان 300~500
فروش سالانه 16,000,000-30,000,000 سال تاسیس 1980
صادرات کامپیوتر 50% - 60%
معرفی

 


شرکت YAOAN ، تاسیس در اوایل 1980s ، با نام قبلی: کارخانه ماشین آلات پلاستیک DONGGUAN CITY ANFU؛واقع در شهر تولید معروف چین: دونگوان؛تولید کننده ماشین آلات پلاستیک با ظرفیت قوی تحقیق و توسعه مستقل ، تولید و خدمات پس از فروش است.

مبنای کار فوق العاده با کیفیت و سخت در کاوش در نوآوری های فنی؛وی دارای چندین افتخار است که از طرف دولت ما اعطا شده است ، از قبیل: "شرکت های پیشرفته با تکنولوژی بالا" "GUANGDONG GUANGDONG برند معروف FINOUS" ، "EMPOLYEE SATISFACTION ENTERPRISE" ، "قرارداد معامله و اعتماد معتبر" "،" ISO14001 "و" CE "(گواهی ایمنی اروپا)؛وی دارای چندین اختراع ثبت شده فنی است و چندین دستاورد تحقیق فنی و استانداردهای فنی در زمینه ماشین آلات اکستروژن پلاستیک در سطح برتر قرار دارند.

در طول دوره بیش از 30 سال ، YAOAN با موفقیت بیش از 10،000.00 مجموعه تجهیزات اکستروژن با کیفیت عالی و خدمات پس از فروش عالی را به تولیدکنندگان فوق العاده در سراسر جهان ارائه داده است.کیفیت و خدمات توسط اکثر مشتری ها تأیید شده است.

محصولات ما کاربردهای گسترده ای در این زمینه ها دارند: ساخت و ساز ، کشاورزی ، مراقبت های پزشکی ، حمل و نقل ، الکترونیک ، منسوجات ، بسته بندی ، مبلمان و غیره. از آن زمان تیم ویژه تحقیق و توسعه برای هر دسته بزرگ از ماشین ها تأسیس شده است و تخصص و دقت در آن را تضمین می کند. تولید به منظور برآورده کردن نیازهای خاص سفارشی.

YAOAN به عنوان یک تولید کننده توانمند دارای چندین تیم فنی تخصصی ، بیش از 100 میلیون سرمایه گذاری در بیش از 80000 متر مربع مساحت کارخانه ، بیش از ده ها وارد مراکز بزرگ برش لیزر CNC و پیشرفته برش لیزری و غیره. ظرفیت فنی قدرتمند و تجهیزات پیشرفته مهندسی امکان تحویل ماشین آلات را فراهم می کند با کیفیت خوب و به موقع

هر دستگاه مراحل کیفیت زیر قبل از حمل و نقل را با کیفیت خوب انجام داده است: اولا ، درک صحیح از نیازهای ویژه مشتری پس از ارتباطات احتیاطی قبل از فروش؛سپس تیم تخصصی تحقیق و طراحی و سپس کنترل دقیق بر روی هر مرحله و فرآیند تولید.سرانجام آزمایش و راه اندازی موفقیت آمیز ادارات مرتبط؛این فرایند استاندارد دستگاه ما را تضمین می کند: دقت ، پایداری ، بهره وری بالا!

تاریخ

شرکت YAOAN، تاسیس در اوایل 1980، نام قبلی: DONGGUAN شهر ANFU کارخانه پلاستیک ماشین؛ واقع در تولید کننده معروف چینی: Dongguan؛ تولید کننده ماشین آلات پلاستیک با ظرفیت قوی مستقل تحقیق و توسعه، تولید و خدمات پس از فروش است.

کارخانه قدیمی:

سرویس

با حسن نیت، رفتار صادقانه و مشتاق به کار مسئولیت خدمات پس از فروش

خدمات فنی Provadie و خدمات پس از فروش به کارخانه Toyota ایالات متحده آمریکا

مهندس ما در کارخانه مشتری هند برای نصب ماشین بود

تیم ما

تیم فروش YAOAN

چین YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD نمایه شرکت 0

چین YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD نمایه شرکت 1

 

چین YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD نمایه شرکت 2

 

30 کارمند برجسته شناخته شده است

 

چین YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD نمایه شرکت 3