تماس با ما
Ryan Tan

شماره تلفن : 86-13825752088

YAOAN در Vietnamplas 2019 شرکت کرد

October 8, 2019

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و صنعت لاستیک ویتنام 2019 - VietnamPlas با ورود به نوزدهمین دوره خود به عنوان مهمترین نمایشگاه تجاری این صنعت ، در تاریخ 3-6 اکتبر در مرکز نمایشگاه و کنوانسیون سایگون (SECC) اجرا شد و راهکارهای هوشمندانه تولید را معرفی کرد. و فن آوری های توسعه پایدار و آماده برای ایجاد فرصت های شغلی عظیم هم برای غرفه داران و هم برای بازدید کنندگان تجارت. این رویداد به طور مشترک توسط وزارت صنایع و تجارت-وینکساد نمایشگاه ملی تجارت و تبلیغات JSC و شرکت خدمات بازاریابی و بازاریابی Yorkers ، آموزشی ویبولیتین ، و توسط انجمن های پلاستیک ویتنام (VPA) برگزار و برگزار می شود.

جمع آوری تولید کنندگان برتر ماشین آلات پلاستیک درجه یک

در این نمایشگاه بیش از 520 تأمین کننده پیشرو از بیش از 18 کشور و مناطق مختلف جهان ، از جمله اتریش ، استرالیا ، بلژیک ، چین ، آلمان ، هند ، ایتالیا ، ژاپن ، مالزی ، نیوزلند ، سنگاپور ، کره جنوبی ، سوئیس ، تایلند ، ایالات متحده آمریکا جمع آوری شده است. ، ویتنام و موارد دیگر برای نشان دادن آخرین راه حل های تولید هوشمند و دستاوردهای فناوری برای بازار ویتنام.

امسال ، این نمایشگاه شاهد حضور برندهای بی شماری بین المللی از ماشین آلات با کیفیت بالا و خودکار ، از جمله برند پیشرو اکسترودر YAOAN Machinery Machinery است .

نه تنها تجهیزات ماشین آلات با کارایی بالا بلکه انواع مختلفی از مواد اولیه از قبیل مستربچ ، مواد افزودنی پی وی سی ، پلیمرهای مهندسی و ترکیبات نیز در معرض نمایش هستند. مارک های پیشرو در سراسر جهان ماشین های متنوعی برای تولید پلاستیک با کیفیت بالا ، پیشرفت های برجسته و برنامه های کاربردی زیر یک سقف را نشان می دهند و آماده هستند تا به تولید کنندگان محلی خطوط تولید خود را ارتقا دهند.

حمایت شدید از صنعت و تجارت جهانی

پس از 18 سال توسعه ، VietnamPlas شهرت خوبی در بین متخصصان صنعت در سراسر جهان کسب کرده است. انجمن های صنعت بین المللی ، مانند شورای ارتقاء پلاستیک پلاستیک (Plexconcil) از هند ، انجمن صنعت ماشین آلات تایوان (TAMI) ، انجمن صنعت تایم قالب و صنایع مرگ (TMDIA) و انجمن صنعت پلاستیک تایوان (TTPIA) عضو اصلی آنها هستند. سازندگان VietnamPlas ، بستر قدرتمندی برای بسیاری از بازدید کنندگان سرمایه گذاری گرا در جنوب شرقی آسیا برای تهیه پیشرفته ترین ماشین آلات تولید ، فناوری ها و راه حل ها.

سایر انجمن های صنفی و صنفی داخلی ، یعنی انجمن لاستیک ویتنام (VRA) ، انجمن تولید لاستیک و پلاستیک HCMC (RUPA) و انجمن صنایع مکانیک ویتنام (VAMI) ، همگی حمایت کامل خود را از این نمایشگاه نشان داده اند ، و باعث تقویت اعتبار ویتنام Plas می شوند. یک پلت فرم پیشرو B2B برای تهیه طیف گسترده ای از ماشین آلات با کارایی بالا.