تماس با ما
Ryan Tan

شماره تلفن : 86-13825752088

WhatsApp : +8613825752088

چگونه می توان چگالی صفحات فوم epe را تقسیم کرد؟

August 18, 2019

ورق فوم Epe یک محصول رایج در زندگی روزمره است ، اما در مورد چگالی epe اطلاعات کمی وجود دارد. تراکم ورق فوم داخلی epe در کیلوگرم بر متر مکعب محاسبه می شود. در حال حاضر چند درجه ورق فوم epe در بازار موجود است؟ امروز ، YAOAN آن را برای همه توضیح خواهد داد.

چگالی روزانه epe 19kg-27kg / m3 و دومین epe چگالی بالا 35 کیلوگرم بر متر مکعب است. به طور کلی هرچه چگالی بالاتر باشد کیفیت محصول بهتر است زیرا چگالی بالا بدین معنی است که epe پس از قرار گرفتن در نیروی خارجی سریعتر بازیابی می شود. این همچنین به طور غیرمستقیم نشان می دهد که استفاده از epe برای بسته بندی کالاها ، برای اطمینان از عدم وجود محصولات موجود در بسته ، در معرض آسیب خارجی قرار نمی گیرد.


شایان ذکر است ورق فوم epe با چگالی بالا نرمی کمتری دارد. با این حال ، این می تواند درجه خاصی از انعطاف پذیری را پس از استرس تضمین کند. در حال حاضر ، بسته به نیاز مشتریان ، میزان تراکم epe بازار بسیار است.

فرمول محاسبه چگالی Epe: چگالی (kg / m3) = حجم پنبه مروارید (طول * عرض * ضخامت)

موارد فوق استاندارد چگالی epe چینی است. چگالی epe در نقشه های خارجی: 2.6PCF ، 4.0lb. در اروپا و ایالات متحده از واحدهای سنتی اندازه گیری استفاده می کنند ، PCF یک پیمانه برای پوند / m3 است و 2.6PCF به 2.6 پوند در چین گفته می شود.