دستگاه برش پلاستیک اکسترودر اکسترودر تنها با اینورتر ABB

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: YAOAN
گواهی: CE
شماره مدل: 45 مگابایت
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
جزئیات بسته بندی: جعبه های چوبی
زمان تحویل: 30-90 روز
شرایط پرداخت: TT، LC
قابلیت ارائه: مجموعه 100 در هر ماه
طرح پیچ: تک پیچ پلاستیک پردازش شده: PC، PS
کاربرد: نوار گارانتی: 1 سال
معکوس کننده: ABB پیچ: 45 میلیمتر

AF-45، ماشین تشکیل دهنده نوار نوار نقاله با سرعت بالا برجسته

برنامه های کاربردی:

 

نوار حامل به نیمه هادی های IC، SMT، کریستال و دیگر قطعات تراشه بسته بندی نوار SMD اعمال می شود. ویژگی های صنعت کریستال پیزوالکتریک: 49U / SMD، 49S / SMD، UM-1 / SMD، UM-5 / SMD، SMU7، SMU5، osc نیمه 8045، 7050، 6035،5.32،4023،3225 و دیگر SMT.

 

Peatuur تکنولوژی

 

نوار حامل توسط سه یا PS تک ورق در زیر از مواد، تجهیزات تخصصی پیشرفته از پردازش مواد به کامپیوتر در خط پردازش تکنولوژی پردازش قالب گیری از شکل خلاء. موقعیت پانچ کردن مواد ورود پذیر اتوماتیک مواد سازگار با هم، علاوه بر دقت و استاندارد، مستحکم، سریع و در استاندارد EIA می تواند خواص الکتریکی سرد، گرما، مانتیسمی، اشعه ماوراء بنفش، ضد استاتیک و سایر خواص الکتریکی محیط زیست را برآورده سازد.

سرعت بالا ذرات تشکیل دستگاه نوار نوار

ماشین با سرعت بالا ذرات تشکیل دهنده نوار نوار دستگاه به نام ذرات تشکیل دستگاه برای کوتاه، آن را یک ماشین پیچیده است که ما در سال 2005 با موفقیت تحقیق و توسعه یافته است. پس از سالها انباشت و بهبود، دستگاه ما در موقعیت پیشرو در این صنعت است.

سرعت خطی دستگاه می تواند به عنوان هر نوار خاص 25m / min برسد؛ دو مدل از ماشین های ما وجود دارد: یک به 4؛ یک به شش در بازار، نوار تک لایه و نوار سه لایه در دسترس هستند. نوار تک لایه از PC ساخته شده است؛ نوار سه لایه از PC و PS ساخته شده است: لایه بالا و لایه پایین از PS رسانا هستند؛ لایه میانی شفافیت PC است.

این تکنولوژی پیشرفته تولید شده است: قرار دادن مواد اولیه پلاستیک به طور مستقیم در دستگاه، سپس اکسترود کردن - قالب گیری - پانچ کردن - پیچاندن پایان دادن به قطعه در حالت خودکار کامل. از آنجا که سه لایه در یک زمان به شکل شکل می گیرد؛ فرآیند ساده و میزان بهره وری بالای مواد خام، آن را جایگزین تکنولوژی دو بعدی سازنده سنتی کرده است. این به میزان قابل توجهی هزینه تولید را کاهش می دهد و بازده تولید آن ده ها بار از سنتی است.

مشخصات نوار:

ضخامت: 0.2mm-0.5mm
عرض: 12mm، 16mm، 24mm، 32mm، 44mm، و غیره
ورق ورق ورق ورق ورق سیاه ورق حامل
استاندارد RoHS

PS ورق نوار مواد نوار سیاه و سفید با استحکام خوب و سختی قوی است
توصیه می شود برای بسته بندی قطعات الکترونیکی IC

اطلاعات تماس
ryan

WhatsApp : +8613825752088