تماس با ما
Ryan Tan

شماره تلفن : 86-13825752088

جشنواره میانسال پاییز 2019

September 15, 2019

جشنواره اواسط پاییز یکی از مهمترین جشنواره های سنتی در چین است. در این لحظه ، آن را در کارخانه خود جشن می گیریم و بعد از صرف شام یک مهمانی برگزار می کنیم. همه اعضای ما با هم یک وعده غذایی خوب برگزار می کنند و عملکرد فوق العاده را تماشا می کنند. یک روز لذت و خوشبختی است.

برنامه 1: عید به میهن

برنامه 2: شناخت کارمندان عالی

برنامه 3: Catwalk

برنامه 4: برنامه کودکان

برنامه 5: مشتری از هندی

 • تاریخ

  جشنواره اواسط پاییز یک رسم ارثی از مراسم فداکاری ماه است. چینی های باستان مشاهده کردند که حرکت ماه با تغییر فصول و تولید محصولات کشاورزی رابطه نزدیکی دارد. از این رو برای ابراز سپاس خود از ماه و جشن برداشت محصول ، آنها در روزهای پاییز قربانی ماه را ارائه دادند.

  این رسم را می توان به سلسله ژو (1046 - 256 قبل از میلاد) ردیابی کرد و بیشتر توسط کلاس سلطنتی در اعتدال پاییزی تمرین می شد. در آن زمان ، رسم به هیچ وجه سابقه جشنواره نداشت. بعدها در سلسله های سوئی (581 - 618 میلادی) و تنگ (618 - 907 میلادی) ، سعادت اجتماعی الهام بخش از عرف قدردانی از ماه در روز مراسم قربانی ماه در بین افراد عادی و این دو بود. مردم اعتقاد خود را آزادانه تر از طبقه سلطنتی ابراز داشتند و به همین دلیل فعالیت های خود را به طور گسترده در اعتدال پاییزی انجام ندادند. بنابراین 15 آگوست تقویم قمری چین ، نزدیکترین روز ماه کامل به اعتدال پاییزی ، انتخاب بهتری شد و به عنوان یک جشنواره ثابت تعیین شد. این اتفاق در سلسله تنگ افتاد. در زمان سلسله آهنگ شمال (960 - 1127 میلادی) ، جشنواره اواسط پاییز در حال حاضر تبدیل به یک جشنواره عامیانه مشهور شده بود. از نظر عاشقانه ، این جشنواره برای بزرگداشت چانگ E است که به منظور محافظت از محبوب محبوب او ** و اکسیر ، خودش آن را خورد و به ماه پرواز کرد.

 • افسانه ها

  علاوه بر افسانه عاشقانه Chang E Flying to Moon که در بالا به آن اشاره شد ، بسیاری از افسانه ها و داستان های دیگر مربوط به این جشنواره بزرگ است. شناخته شده ترین آنها شامل جید خرگوش Pounding Medicine ، درخت وورج باند قطع درخت لورل و زو یوانژانگ و قیام کیک ماه است.

 • گمرک

  در روز جشنواره ، اعضای خانواده جمع می شوند تا قربانی ماه کنند ، قدردانی از ماه کامل درخشان ، خوردن کیک ماه و ابراز آرزوی قوی نسبت به اعضای خانواده و دوستانی که از دور زندگی می کنند. علاوه بر این ، برخی از آداب و رسوم دیگر مانند بازی فانوس ها ، و رقص اژدها و شیرها در برخی مناطق وجود دارد. آداب و رسوم منحصر به فرد اقلیت های قومی نیز جالب است ، مانند "تعقیب ماه" مغول ها ، و "سرقت سبزیجات یا میوه" از مردم دونگ.

 • کیک ماه

  کیک ماه غذای ویژه جشنواره اواسط پاییز است. در آن روز مردم کیک های ماه را به عنوان یک قربانی قربانی می کنند و آنها را برای جشن می خورند. کیک های ماه با توجه به منطقه دارای طعم های مختلفی هستند. کیک های ماه دور هستند و نماد پیوستن یک خانواده است ، بنابراین می توان به راحتی درک کرد که چگونه خوردن کیک های ماه در زیر ماه دور می تواند اشتیاق برای اقوام و دوستان دور خود را ایجاد کند. امروزه مردم کیک های ماه را به اقوام و دوستان خود عرضه می کنند تا نشان دهند که آرزوی زندگی طولانی و شاد دارند.

 • مکان های برتر برای جشن گرفتن این جشنواره در چین

  برخی افراد ترجیح می دهند برای جشن گرفتن جشنواره در خانه بمانند ، در حالی که عده دیگری دوست دارند به خارج از کشور بروند تا ارتباط نزدیک تری با ماه پر نور داشته باشند. با گذشت زمان ، بعضی از مکانهای فضای باز محبوب تر می شوند ، از جمله سایت های باستانی ساخته شده توسط انسان ، مناطق طبیعی منظره ، حومه شهر و آسمان خراش ها و غیره.

 • جشنواره اواسط پاییز در سایر کشورهای آسیایی

  به دلیل ارتباطات مکرر با چین و مهاجرت مردم چین ، جشنواره اواسط پاییز در سایر نقاط جهان به ویژه کشورهای همسایه آسیا جایی که در آن به همان شیوه جشن گرفته می شود در چین برگزار می شود ، در حالیکه دیگران آداب و رسوم خود را اضافه می کنند.